Dünya çapında 127.000 çalışanıyla, 190’dan fazla ülkede 400’ün üzerinde markasıyla en tanınmış şirketlerinden biri olan Unilever’de, tüm kariyer seviyelerinde en iyi yetenekleri çekmeyi hedefliyoruz. Destekleyici ve kapsayıcı ortamımız, size en uygun olan rolde öğrenmenizi, gelişmenizi sağlayarak en iyi versiyonunuza ulaşmanıza yardımcı olur. Unilever, gerçek benliğinizi işinize yansıtabileceğiniz ve yaptığınız işten gerçekten gurur duyabileceğiniz bir yerdir.

Genç yetenek programlarımızla ilgili daha fazla bilgi için tıklayın.”

google-mini-grey-logo

No matter which office you step into, you’ll find Googlers building products that help create opportunities for everyone, whether down the street or across the globe. Every day these teams bring their insight, imagination, and a healthy disregard for the impossible. We’re looking for future Googlers to build with us.

amazon-mini-grey-logo

Amazon kendi sektöründe dünyadaki en gelişmiş çalışma ortamlarından birini sunuyor. Rekabetçi ücret, esnek çalışma saatleri (tam zamanlı ve yarı zamanlı) ve kapsamlı sosyal haklar sağlarken bir yandan da tüm çalışanların refahını ve güvenliğini gözeten süreç ve sistemleri kullanıyor.

Turkish-Airlines-grey-logo

Eşsiz Bir Kariyer Fırsatı
Dünyanın en saygın kurumlarından Türk Hava Yollarında çalışarak kendinizi geliştirebilir, pek çok sosyal imkandan faydalanabilir, kariyerinizde yükselerek geleceğinize yön verebilirsiniz.

aselsan-logo

ASELSAN ailesine katılarak geleceğe yön veren teknolojilerimiz ile birlikte başarmanın mutluluğunu hissedecek; merak duygunuzu tazeleyecek, anlamlı bir iş yapmanın gururuyla hep daha iyisini en iyisini hedefleyecek, güven veren teknolojilerimizle güvenli bir geleceği şekillendireceksiniz.

microsoft-logo

Discover what makes working at Microsoft Istanbul unique.

mckinsey-logo

Birlikte çalıştığımız şirketlerin en zorlu problemlerini çözmelerini, yetkinliklerini geliştirmelerini ve daha iyi sonuçlar elde etmelerini sağlamak sizi heyecanlandırıyor mu? Global kariyer web sitemizden daha fazla bilgi alabilirsiniz

sisecam-logo

Cam yarınlarda daha da akıllanacak, güçlenecek, esneyecek, değişecek… Uygarlığın en önemli buluşlarından cam, gelecekte de farklı formlarda insan yaşamının vazgeçilmez parçası olacak. Geleceğin Şişecam’ı, bu değişime yön veren, şekillendiren küresel bir oyun kurucu olarak, ön saflarda yerini alacak. Bu eşsiz deneyimin bir parçası olmak ve Şişecam’ın geleceğini birlikte inşa etmek üzere seni de aramıza bekliyoruz!

p&g-logo

Procter & Gamble (P&G) is the leading FMCG company in the world with a long standing, value led & purpose driven culture: Touching lives, improving life.

TEI_Logo

Gücün Odağında Sen Varsın
Tüm faaliyet alanlarımızda mükemmelliği hedefleyen bir şirket olarak TEI’yi tercih edilen bir iş yeri haline getirmek, kurumumuzun insan kaynakları alanındaki en önemli stratejilerinden biridir. Bu stratejimizin temelinde en büyük değerimizi çalışma arkadaşlarımız olarak görüyor ve Gücün Odağında Sen Varsın diyerek tüm aksiyonlarımızı bu yaklaşımla planlıyoruz.

Bu bilinçle, deneyim yolculuğunu insan odaklı tasarım prensibiyle çalışanlarımız için yeteneklerini geliştirme süreçleri tasarlayarak sahip olduğumuz bilgi sermayemizi her gün daha da artırmayı hedefliyoruz.

tusas-logo

TUSAŞ – Türk Havacılık ve Uzay Sanayii A.Ş., havacılık ve uzay sanayi sistemlerinin geliştirilmesi, modernizasyonu, üretimi, sistem entegrasyonu ve yaşam döngüsü destek süreçlerinde Türkiye’nin teknoloji merkezi konumuna gelmiştir.

Anadolu-efes-logo

At Anadolu Efes, bearing in mind that becoming one of the most important global brands of Turkey, we work to create value for our country in our geographies of operation. We offer products and services as a world-class company across a vast geography with a population of more than 300 million, spanning from Turkey to Russia, Commonwealth of Independent States (CIS), Central Asian, and the Middle Eastern countries. We are proud to be the 6th largest company of our sector in Europe, 14th in the world, and the top company in Turkey.

nestle-logo

Nestlé’nin bir parçası olun. İyilik Peşinde İlerlediğimiz Yolculuğa Katılın.
Küresel ölçekte gerçek bir fark yaratmamıza yardımcı olun. Yaklaşık 190 ülkedeki varlığımızla, kendimizi herkesin yaşam kalitesini artırmak için gıdanın gücünü ortaya çıkarma amacımıza adadık. İster kariyerinize yeni başlıyor ister devam ediyor olun, bizimle nasıl çalışabileceğinizi keşfedin.

coca-cola-company-logo

The Coca‑Cola Company olarak potansiyelinizin gücüne inanıyoruz. Şirket kültürümüz, öğrenmenin daima devam etmesi gerektiğini savunan temel bir anlayışa dayanıyor. Her birimiz kendi geleceğimizi şekillendirme yeteneğine sahibiz. Bununla birlikte, hizmet verdiğimiz topluluklarda ancak birlikte çalıştığımızda etki yaratabiliriz. Potansiyelinize yönelik inancımız ile, hepimizin gelişmesine katkı sunacak en iyi yetenekleri arıyoruz.

L'Oréal_logo.svg

Think about the things you are good at and then find an opportunity that matches your skills and interests. If you’re looking to be successful, look for challenges you feel especially passionate about, then explore our programmes.